Wspaniałe wyniki przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza jakość materiałów
przypływ energii oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc i wielkość mięśniową. To dużo wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze efekty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie jasne i intensywne. Będziesz znał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność oraz zdobądź na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż konkretniejsza energię i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej rywalizacji oraz czy gotowy do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Nie będziesz posiadał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co jeść również jako uczyć, by zmienić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )