Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, natomiast trudno o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najskuteczniejsze aktywne pierwiastki dają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście jasne i duże.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak dawał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż jest chęci do rozwijania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak prawidłowo dbać o siebie. Tę myśl przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to ważny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )