Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że stanowić niewłaściwa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich stan i formę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się i dla osób, jak zarówno dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś te punkty stanowią o dobrym funkcjonowaniu suplementu również wynoszą wyjątkowe znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za czym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo