Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z wielkich elementów wzmacniających, które doznają się w samym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji może oraz odczuć różnicę. To znakomita formuła, która łączy się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto skorzystać z atutów tego materiału osobiście.

Vivese Senso Duo

ProEngine

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo-Shampoo