Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi pewnym z najsprawniejszych i powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia dobro i przyciąga dobrą energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z niesamowicie mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna jest oraz odpowiednia formuła, która stanowiła wykorzystywana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które nasza strzec przed niekorzystną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed złem oraz oczyszcza, lecz jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną siłę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we ostatnim świecie jest bardzo trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba jedynie skupić się na końcu, który pragniemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus